Мангушський район, Донецька область

Мангушська  райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби

Переглядів: 176

Мангушська райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації – 1 шт. одиниця.

Вимоги до кандидата - громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері.

Конкурс на заміщення вакантних посад державної служби відбудеться    06 вересня 2019 року.

Документи приймаються до 02 вересня 2019 року включно.

Особам, що бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до відділу управління персоналом та з питань організаційної і контрольної роботи райдержадміністрації: заповнена особова картка державного службовця встановленого зразка, копію диплому про освіту, декларацію про доходи за  2018 рік, посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Повна інформація про умови конкурсу на сайті : nads.gov.ua

та за адресою: Мангушський район, смт. Мангуш, прос. Миру, 72

Телефон: 2- 44- 62