Донецька область, Першотравневий район

08 сернпя Мангушським районним центром зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій та послуг центру зайнятості

Дата: 08.08.2019 15:41

Учасниками ярмарку стали представники 8 роботодавців,  які запропонували 5 вакансій у галузях сільського господарства,  роздрібної торгівлі пальним, збирання безпечних відходів та ін.  В роботі ярмарку приймали участь представники: ФОП Трофімов А.М., ФОП Джеломанов Д.М., СТОВ «Вікторія»,   ФОП Шаганов Є.П., ФОП Таушан М.О., ФОП Шишков М.В., ФОП Головіна В.Ю., ПП «Ніка-Урзуф». На ярмарку були представлені вакансії: виноградар, підсобний робітник, кухар, водій автотранспортних засобів, касир торговельного залу, кухонний робітник тощо.

«Головним завданням  міні-ярмарку вважаємо сприяння ефективній та швидкій зайнятості населення, в тому числі шляхом впровадження новітніх технологій: відеовакансій, відеорезюме та відеопрезентацій», - зауважила директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна , відкриваючи захід.

В ході міні-ярмарку представники підприємств проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали  їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантували достойний  рівень заробітної плати. Фахівцями  центру зайнятості були створені всі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватися та задовольнити свої потреби.

Загалом ярмарок відвідали 30 шукаючів роботи, безробітних громадян. Всі вони мали можливість провести співбесіду з представниками роботодавців щодо подальшого працевлаштування. Але чимало роботодавців використовують у підборі персоналу конкурсний відбір, тобто буде ще одна зустріч з кандидатами на працевлаштування, але вже безпосередньо на виробництві, де вони пройдуть співбесіду з керівниками підприємства. За попередніми даними запрошення на співбесіду під час  ярмарку отримали   11 осіб.