Засідання робочої групи, щодо будівництва автомобільної дороги місцевого значення Т-05-20 «Маріуполь - Урзуф»

Дата: 08.08.2019 14:20

Сьогодні, 8 серпня 2019 року в.о. голови  райдержадміністрації Володимир Дорогань провів засідання робочої групи, щодо будівництва автомобільної дороги місцевого значення Т-05-20 «Маріуполь - Урзуф», об’їзд зсувної ділянки. На нараді були присутні: голова Мелекінської сільської ради Попович В.П, начальник відділу містобудування, архітектури та з питань ЖКГ райдержадміністрації Цапі Г.Д, начальник відділу Держгеокадастру у Мангушському районі Прилипко О.І, в.о. начальника відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації Чернишова І.О.

На засіданні  розглядались наступні  питання :

1. Щодо   землеустрою та додаткової угоди  гр.. Баева В.Г.;
  2. Щодо викупу земельної ділянки у гр. Булгакова О. (рішення сесії Мелекінської сільської ради від 02.08.2019);
  3. Щодо надання право-установчих  документів на об'єкт незавершеного будівництва гр. Цимбал А.В.

По закінченню наради були надані відповідні протокольні доручення.