Дата: 08.08.2019 11:16

07 серпня 2019 року в.о. голови райдержадміністрації Дорогань В.І. провів районний комітет доступності. На засіданні розглядалось питання щодо виконання протокольних доручень наданих на засіданні районного комітету доступності від 14 лютого 2019 року.

На нараді були присутні сільські, селищні голови, керівники бюджетних установ, керівники структурних підрозділів та організацій. По закінченню наради були надані протокольні доручення - облаштувати елементами доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями, адміністративні будівлі (сільські, селищні ради), об’єкти соціальної сфери, крамниці та пішохідні доріжки із заниженими бордюрами.