Донецька область, Першотравневий район

Пошук нових можливостей на тренінгу з бізнес-планування в Мангушському районному центрі зайнятості

Дата: 07.08.2019 14:19

В  Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості  7 липня  відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування.

«Підприємництво розглядається як особливий тип господарювання, в основі якого — пошук нових можливостей виробництва товарів і послуг на основі інновацій та уміння залучення ресурсів із найрізноманітніших джерел»,- наголосила директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Застєнкіна  розповіла учасникам заходу про можливість участі у бізнестренінгах з розвитку навичок підприємництва в рамках реалізації Програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії.

Під час заходу майбутні та діючі підприємці отримували відповіді на питання, пов’язані з податками,  від співробітника Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяни Бібєрдієвої.  Начальником відділу економіки Вірою Смолій були надані рекомендації щодо раціонального комбінування факторів виробництва на інноваційній основі і власній відповідальності  з метою одержання підприємницького доходу.

Інноваційними напрацюваннями  та шляхами співпраці з центром зайнятості   поділилися  успішні підприємці.