Мангушський район, Донецька область

Легалізація зайнятості населення та заробітної плати – важлива тема сьогодення

Переглядів: 57

1 серпня   директорка Мангушського районного центру зайнятості  Надія Тєрьошкіна прийняла участь у засіданні міжвідомчої робочої групи   з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат .  Засідання очолив  виконуючий обов”язки  голови райдержадміністрації  Володимир Дорогань.  В роботі комісії взяли участь  представники  фіскальних органів, Пенсійного фонду,  начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Питання зайнятості населення та легалізації  трудових відносин і заробітної плати були  визначені,  як першочергові для  робочої групи.

З пропозицією шляхів вирішення зазначених проблем виступила  Надія Тєрьошкіна. Вона зазначила: «Сьогодні служба зайнятості має механізми, які допомагають вирішувати кадрові потреби роботодавців, а відповідно і працевлаштування безробітних громадян. Мова йде, в першу чергу, про компенсацію роботодавцям, які створюють нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності».

За підсумками роботи членами робочої групи були визначені шляхи вирішення питань легалізації зайнятості та проведення  заходів з метою активізації цієї роботи.