Мангушський район, Донецька область

Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Мангушського району за І півріччя 2019 року.

Переглядів: 75

Відділом економіки Мангушської райдержадміністрації підведені підсумки виконання за І півріччя 2019 року Програми економічного і соціального розвитку Мангушського району на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки.

Соціально-економічний розвиток Мангушського району, як і держави в цілому, протягом звітного періоду здійснювався за непростих фінансово-економічних умов.

Послідовна реалізація завдань і заходів Програми економічного і соціального розвитку Мангушського району на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22.02.2019 року №7/37-680 «Про Програму економічного і соціального розвитку Мангушського району на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки», незважаючи на економічні наслідки несприятливого стану, що склався в реальному секторі економіки, сприяла вирішенню багатьох соціальних проблем в районі.

У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року збільшено обсяг реалізованої промислової продукції у відпускних цінах підприємств на 14,5% та склав 19556,6 тис. грн., у тому числі харчової продукції в 2,3 р. б. та склав 2709,2 тис. грн.. Виробництво валової продукції сільського господарства збільшено в 2,3 р. б. та склала 40575 тис. грн., у тому числі у рослинництві в 5,9 р. б. (30660,0 тис. грн.). Поголів’я великої рогатої худоби, а саме корів збільшено на 17,1% (1066 голів). Збільшено виробництво кондитерських виробів на 17,2% (56,6 тонн), ковбасних виробів на 37,1% (14,4 тонн), виробництво м’ясних напівфабрикатів на 8,6% (19,0 тонн), консервів м'ясних на 11,6% (4,8 тонн). Надходження податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів зросли на 17,1% і становлять 84489,3 тис. грн. Також зросли надходження доходів загального і спеціального фонду на 15,5% і склали 54759,7 тис. грн. Середньомісячний розмір виплати пенсії на одного пенсіонера зріс на 18,3% та склав 3 757,09 грн., фактичний розмір пенсії пенсіонерів Мангушського району склав 2 532,77 грн. Чисельність осіб, забезпечених роботою за сприянням служби зайнятості збільшилася на 21,8% та склала 413 осіб. Зросла кількість підприємців-фізичних осіб на 2,2% (747 осіб). Кількість видів послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг збільшено в 2,5 рази та склали 144 одиниць. Кількість наданих адміністративних послуг в розрахунку на 10 тис. наявного населення через центри надання адміністративних послуг зросла в 1,7 р. б. (1658 послуг). Заборгованість з виплати заробітної плати по статистичному колу підприємств відсутня.

Згідно розпорядження голови ОДА № 548 від 04.07.2016 (зі змінами) у І півріччі поточного року продовжується будівництво водоводів у с. Дем’янівка Комишуватської с/р та у с. Стародубівка,

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості у с. Мелекіне Мангушського району продовжується реалізація проекту «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини (без житла) по вул. Набережній, 33д, в с. Мелекіне Мангушського р-ну, Донецької області – нове будівництво».

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій» у першому півріччі 2019 року було реалізовано 4 проекти, а саме капітально відремонтовано мережі зовнішнього освітлення 2 вулиць с. Покровське та замінено вікна у будівлях Ялтинської ЗОШ №1, Ялтинської ЗОШ №2 та Мелекінської ЗОШ.

У І півріччі 2019 року проведені тендерні процедури, укладено договори на виконання будівельних робіт та технічного нагляду по трьом проектам КНП «Мангушський ЦПМСД» та одному проекту Комишуватської сільської ради, які планується реалізувати в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку.

Також продовжується реалізація проекту «Капітальний ремонт з проведенням заходів термомодернізація будівель структурних підрозділів комунального закладу «Мангушський Центр первинної медико-санітарної допомоги» ремонт якого було розпочато у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. У 2019 році проект відібрано для фінансування за рахунок коштів ДФРР, як перехідний.

Дякуємо відділам, управлінням райдержадміністрації, організаціям та установам району, сільським та селищним радам за активну участь у виконанні Програми. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю

Відділ економіки Мангушської РДА

(06297)2-43-62