Втілюємо підприємницькі ідеї

Дата: 01.08.2019 13:09

В  Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості   31 липня відбувся   тренінг щодо основ бізнес-планування.

«Слід зазначити, що малий і середній бізнес дає нові робочі місця, значно стимулює підвищення кваліфікації працівників, їх ініціативу і творчість, загалом сприяє виживанню населення в кризові періоди. Служба зайнятості готова допомогти кожному обрати той напрямок підприємницької діяльності, який відповідав би власним потребам та потребам громади району», – зауважила директор Мангушського районного  центру зайнятості Надія Тєрьошкіна.

Співробітниця Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяна Бібєрдієва і начальниця відділу економіки Віра Смолій надали учасникам тренінгу роз’яснення щодо алгоритму відкриття власної справи і ведення підприємницької діяльності.

Юридичну допомогу  майбутнім та діючим підприємцям надав начальник Мангушського бюро з надання безоплатної правової допомоги Володимир Мануілов.

Досвідом співпраці зі службою зайнятості поділились успішні  підприємці.