Донецька область, Першотравневий район

Дата: 26.07.2019 14:24

5 липня 2019 року Мангушським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було отримано гуманітарну допомогу у м. Краматорськ від «Донецького фонду соціального захисту та милосердя», які на протязі тривалого часу отримують цю допомогу з Німеччини. Гуманітарна допомога представляла собою одяг для дітей, жінок, чоловіків, взуття, постільну білизну, рушники, милиці, окуляри, ковдри – все бв в гарному стані.

На протязі 3-ох тижнів близько 50 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають у центрі під соціальним супроводом мали можливість отримати надану допомогу.

Звертайтеся – і ми вам допоможемо подолати складні життєві обставини, налагодити стосунки між батьками та дітьми, знайти підтримку та турботу!

Наше покликання – допомагати сім’ям, дітям та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах, сприяти створенню прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та попереджати соціальне сирітство. Кожен може звернутись до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Якщо Ви потребуєте допомоги, розуміння, інформації – саме тут Ви отримаєте підтримку, допомогу, увагу та різноманітні соціальні послуги.