Мангушський район, Донецька область

Обстеження суб’єктів малого підприємництва

Переглядів: 47

З метою проведення моніторингу реалізації проектів переможців конкурсних відборів в рамках програми надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів 16 липня 2019 року спеціалістами Департаменту економіки облдержадміністрації спільно з членами конкурсної комісії з відбору проектів здійснені спільні виїзні обстеження окремих суб’єктів малого підприємництва у Мангушському районі, які у 2018 році стали переможцями грантового проекту  «Український донецький куркуль».  В обстеженні  прийняли участь голова Мангушської районної ради  Володимир Топузов, начальник відділу економіки райдержадміністрації  Віра Смолій та директор Мангушського районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна.

Обстеження проводилось на місцях фактичного здійснення  підприємницької діяльності на території смт. Мангуш, с. Комишувате та с. Покровське. Під час проведення заходів членами робочої групи особливу увагу було приділено кількості створених робочих місць, цільовому використанню коштів, виділених обласною державною адміністрацією та районною радою на реалізацію проектів.
 Проведено обстеження ФОП Джеломанов Д.М. (проект «Сортування твердих побутових відходів»), ФОП Трофімов А.М. (проект «Виробництво туалетного паперу») та ФОП Крива О.М. (проект «Виготовлення енергодров», яка отримала кошти у Волноваському районі).