Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації інформує:

Дата: 25.07.2019 14:55

Сім’я та сімейні цінності відіграють основну роль у вихованні і становленні дитини. До сімейних цінностей в першу чергу відносяться любов, взаєморозуміння, підтримка та повага один до одного. Завдання батьків — створити навколо малюка атмосферу любові і тепла і закласти в основу його майбутнього життя максимум корисного, світлого і доброго.

З метою соціального та правового захисту дітей, створення належних умов для повноцінного життя, їх фізичного і розумового розвитку, поліпшення існуючих та вишукання нових форм соціальної підтримки дітей, службою у справах дітей Мангушської райдержадміністрації спільно з представниками Мангушського ВП Центрального ВП ГУНП в Донецькій області 24 липня 2019 року був проведений рейд “ Сім’я” на території Мангушської селищної ради.

З батьками проведені профілактичні бесіди, роз’яснені статті закону щодо відповідальності батьків за виховання, навчання та утримання дітей в належних умовах. За результатами рейду були складені відповідні акти обстеження житлово-побутових умов дітей.