Мангушський район, Донецька область

Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва на сході України

Переглядів: 74

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що Програма ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії проведе 40 бізнес-тренінгів з розвитку навичок підприємництва.

Мета навчальної програми – зміцнення потенціалу і підвищення підприємницької активності ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей.

Навчальний план п’ятиденної програми включає опрацювання наступної тематики:

День 1: Мотиви підприємництва та пошук бізнес-ідей для власної справи

День 2: Аналіз ринку. З чого почати. Організація власної справи. Бізнес-планування (Частина 1)

День 3: Організація власної справи. Бізнес-планування (Частина 2)

День 4: Основи продажів та просування бізнесу

День 5: Юридичні аспекти започаткування та ведення підприємницької діяльності

Участь в навчальній програмі передбачає детальну розробку щонайменше одного бізнес-плану кожним слухачем тренінгів на основі обраних бізнес-ідей. Кожному слухачеві буде надана можливість представити та захистити свій бізнес-проект перед групою та отримати зворотний зв’язок від тренерів-експертів.

Виконавцем навчальної програми є ТзОВ «АйКю Холдинг» та високопрофесійна команда сертифікованих тренерів-експертів у сфері економіки, маркетингу, фінансів, що поєднують у викладанні академічний потенціал із знаннями практики українського  бізнесу.

Орієнтовна дата проведення навчання у смт. Мангуш 9 – 13 вересня 2019 року. Планується набрати групу 20 осіб.

Запрошуємо підприємців, внутрішньо переміщених осіб та мешканців Мангушського району прийняти участь у навчальній програмі.

Додатки:

Розсилка