Мангушський район, Донецька область

Втілювали ідеї у підприємницькі проекти в Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості

Переглядів: 60

В  Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості   24 липня відбувся тренінг щодо основ бізнес-планування.

«Підприємництво — це принципово новий тип  господарювання, який базується на умінні знаходити і використовувати ідеї, втілювати їх у конкретні підприємницькі проекти. Проте далеко не всім вдається досягти бажаної мети в бізнесі. Сьогодні служба зайнятості готова допомогти кожному обрати той напрямок підприємницької діяльності, який відповідав би власним потребам та потребам громади району», – зазначила директор Мангушського районного  центру зайнятості Надія Тєрьошкіна.

Співробітниця Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяна Бібєрдієва і начальниця відділу економіки Віра Смолій надали учасникам тренінгу роз’яснення щодо алгоритму відкриття власної справи і ведення підприємницької діяльності.

Запрошені до участі у засіданні Консалтингового центру начальниця відділу надання житлових субсидій Управління соціального захисту населення Лілія Омельченко і головна спеціалістка  управління Пенсійного фонду Олена Поліщак  зосередили увагу присутніх на питаннях легалізації трудових відносин між найманим працівником та роботодавцем. Юридичну допомогу  майбутнім та діючим підприємцям надав начальник Мангушського бюро з надання безоплатної правової допомоги Володимир Мануілов.

Досвідом співпраці зі службою зайнятості поділились успішні підприємці .