Мангушський район, Донецька область

Суб’єкти пробації ,які перебувають на обліку Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області взяли участь у заході щодо «Боротьби з торгівлею людьми».

Переглядів: 104

У 2007 році Європарламент започаткував «Європейський день боротьби з торгівлею людьми». Торгівля людьми - це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Чоловіки, жінки і діти потрапляють до рук торговців людьми, як у власних країнах, так і за кордоном. При цьому страждають усі країни – і країна походження, транзиту, і країна призначення.

23 липня фахівцем Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області Денисом Головатим в приміщенні Мангушського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для суб’єктів пробації, що перебувають на обліку сектору, було організовано соціально-виховний захід щодо боротьби з торгівлею людьми. Під час заходу практичний психолог Олена Мурза для суб’єктів пробації розповіла, що таке торгівля людьми, що потрібно знати перед виїздом за кордон, а також, що потрібно мати за кордоном для офіційного працевлаштування. Для суб’єктів пробації було продемонстрований відеоролик «Зупинимо торгівлю людьми разом» та роздані листівки з інформацією, яка буде їм потрібна за кордоном.

Метою цього заходу було те, щоб суб’єкти пробації розуміли, що не варто вважати, що жертвами сучасних работорговців стають люди з низьким освітнім рівнем – як свідчить статистика, потрапити в рабство може будь-хто, зокрема, серед постраждалих чимало людей з технічною та, навіть, вищою освітою.