Донецька область, Першотравневий район

Голова Донецької ОДА Павло Кириленко взяв участь у голосуванні

Дата: 22.07.2019 13:24

21 липня 2019 року голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко взяв участь у голосуванні на позачергових виборах народних депутатів України.

Очільник області підкреслив важливість проведення чесних та прозорих виборів на Донеччині. Він зазначив, що понад 3000поліцейських забезпечують дотримання законів під час виборчого процесу на Донеччині та вчасно фіксують правопорушення, якщо такі виникають.

Нагадаємо, на Донеччині працюють у штатному режимі 1132 виборці дільниці, з них – 37 спецдільниць. За інформацією, розміщеною на Єдиному порталі органів системи МВС України, станом на 13:00 зареєстровано 132 події, з них 3 кримінальні правопорушення та 129 подій, що порушують виборчий процес.