Мангушський район, Донецька область

Чергове засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району

Переглядів: 41

09 липня 2019 року в смт. Мангуш проведено чергове засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району.

В засіданні робочої групи прийняли участь перший заступник голови Мангушської райдержадміністрації, голова робочої групи Володимир Дорогань, голова районної ради Володимир Топузов, спеціаліст з мобілізації громад Програми з відновлення та розбудови миру ПРООН Наталія Красківська, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, представники сільських та селищних рад, представники громадських організацій.

Згідно порядку денному на засіданні робочої групи були розглянуі наступні питання:

1) Звіт керівництва поліції з забезпечення безпеки в Мангушському районі за 6 місяців 2019 року.

2) Про заходи щодо безпеки людей на водних об’єктах під час оздоровчого сезону.

3) Виступи учасників навчальних візитів до м. Ужгород на тему “Інноваційні форми взаємодії поліції та громадськості на прикладі діяльності управління патрульної поліції в Закарпатській області” та до м. Чернігів на тему «Розвиток місцевої демократії та участь жителів територіальних громад у прийнятті управлінських рішень як фактор забезпечення сталості та безпеки Чернігівської області».

3) Розгляд поточних питань у сфері громадської безпеки та соціальної згуртованості.