Донецька область, Першотравневий район

Декада «Зустрічі з підприємцями»

Дата: 19.07.2019 13:48

18 липня 2019 р. фахівцями Мангушського районного центру зайнятості було проведено зустріч з підприємцем Василем Будикою, який завдяки тісній співпраці з центром зайнятості започаткував власну справу, відкривши кафе в селищі Ялта, що на узбережжі Азовського моря.

Василь звернувся до районного центру зайнятості у квітні 2019 року за пошуком роботи. Але, підходящої роботи для безробітного не було. Про можливість започаткування власного бізнесу за сприяння центру зайнятості дізнався на семінарі «Як розпочати свій бізнес». Ретельно обміркувавши пропозицію, Василь погодився ще і тому, що завжди відчував потяг до ресторанного бізнесу. Тому, усвідомлюючи свої сильні сторони, безробітний визначився із напрямком майбутньої діяльності діяльність ресторанів. Під час відвідування підприємця фахівці районного центру зайнятості надали йому інформаціє щодо послуг служби зайнятості, які сприяють розвитку бізнесу та створенню нових робочих місць.

Колектив Мангушського районного центру зайнятості вітає Василя з першими переможними кроками, та бажає йому успіху, натхнення і професійного розвитку!