Донецька область, Першотравневий район

Управлінням соціального захисту населення Мангушської райдержадміністрації направлено групу дітей пільгової категорії на оздоровлення.

Дата: 18.07.2019 10:41

Одним із завдань Управління  є підбір та направлення дітей в дитячі оздоровчі заклади. Так 18 липня 2019 року направлені діти на оздоровлення, які потребують соціальної уваги та підтримки у кількості 55 осіб до дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Прометей», розташованого в місті Приморськ Запорізької області.

Серед них  25 дітей – сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування, 13 дітей з багатодітних сімей, 1 дитина з малозабезпеченої родини, 8 дітей, які перебувають на диспансерному обліку, 4 дитини учасників бойових дій, 2 дитини ВПО, 2 дитини талановиті та обдаровані.

Бажаємо дітям, які відпочивають у таборах, і тим, хто планує поїздку в дитячі заклади, сонячних днів, нових друзів та гарних вражень!