Мангушський район, Донецька область

Нові можливості для бізнесу в Консалтинговому центрі в Мангуші

Переглядів: 53

В Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості 17 липня відбувся тренінг  з основ бізнес-планування.

« Бізнес - це спочатку організація виробництва, економічна діяльність, а потім уже, власне, робота грошей. За допомогою служби зайнятості можна  відкрити для себе нові можливості підприємницької діяльності», – поділилася досвідом підприємниця  Галина Джелалі .

Запрошена до участі у засіданні Консалтингового центру начальниця відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем управління Пенсійного фонду Ольга Бондаренко зосередила увагу присутніх на питаннях легалізації трудових відносин між найманим працівником та роботодавцем.

Співробітниця Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяна Бібєрдієва і начальниця відділу економіки Віра Смолій надали роз’яснення щодо алгоритму відкриття власної справи і ведення підприємницької діяльності.