Мангушський район, Донецька область

Брифінг в Мангушському районному центрі зайнятості

Переглядів: 55

16 липня  директорка Мангушського районного центру зайнятості  Надія Тєрьошкіна  провела брифінг на тему: «Надання соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, протягом січня-червня 2019 року».  В заході прийняли участь представники засобів масової інформації, а саме: журналісти електронних  сайтів Мангушської районної радиМангушської селищної ради.

В  ході брифінгу директорка Мангушського районного центру зайнятості проінформувала представників  засобів масової інформації, що   протягом 2019 року  за направленням  районного центру зайнятості роботу отримали 419 громадян, з них 228 – зареєстровані безробітні,.В  громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 265 безробітних, 122 безробітних проходили підвищення кваліфікації, профпідготовку під конкретне замовлення роботодавця.  На нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності з компенсацією єдиного соціального внеску  були працевлаштовані 13 безробітних. Також,   6 внутрішньо переміщених осіб були працевлаштовані з компенсацією витрат на заробітну плату.

Під час проведення брифінгу директорка центру зайнятості зупинилась на впровадженні інноваційних форм роботи: створено онлайн-центр  з працевлаштування в якому надається можливість проводити онлайн-співбесіду з роботодавцем за допомогою WEB-камери, переглядати та записувати  відео резюме та відео-вакансії.