Мангушський район, Донецька область

Про заборону відвідування лісових масивів у пожежонебезпечний період 2019 року.

Переглядів: 68

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 19.06.2019 № 613/5-19 «Про заборону відвідування лісових масивів у пожежонебезпечний період 2019 року», у зв’язку з встановленням стійкої сухої погоди та 5 класу пожежної небезпеки (надзвичайна небезпека) за умовами погоди, з метою запобігання виникненню лісових пожеж у лісових масивах району:

1. Заборонити у період надзвичайної небезпеки у 2019 році :

1. відвідування населенням хвойних насаджень;

2. заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети;

3. розведення багать у лісі;

4. випалювання трави та інших рослинних рештків на землях лісового фонду та інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу (у тому числі проводити сільськогосподарські пали);

5. палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки, витрушувати з люльок гарячий попіл, крім місць, що обладнані для цієї мети;

6.  звалювати та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо.