Донецька область, Першотравневий район

Актуальні питання обговорені на засіданні колегії райдержадміністрації

Дата: 16.07.2019 12:30

16 липня 2019 року в.о. голови Мангушської райдержадміністрації Володимир Дорогань провів засідання колегії райдержадміністрації за участю голови Мангушської районної ради Володимира Топузова, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району.

Перш ніж розпочати обговорення питань порядку денного, в.о. голови райдержадміністрації Володимир Дорогань та голова районної ради Володимир Топузов подякували за плідну співпрацю екс – голову райдержадміністрації Дмитра Черницю.

На розгляд засідання колегії райдержадміністрації були винесені наступні питання:

1. Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 25.03.2009 №145 «Про виконання Указу Президента України від 07.02.2009 №109/2008» за підсумками роботи із зверненнями громадян за 1 півріччя 2019 року

2. Про стан впровадження медичної реформи в Мангушському районі

Крім того, слово було надано заступнику головного лікаря з медичної частини Мангушської ЦРЛ Михайлу Миронюку, який доповів про реформування вторинного рівня медицини в районі.

Після розгляду та обговорення зазначених питань були прийняті відповідні рішення. На питання, які виникали під час проведення засідання, надані роз'яснення. Окремі питання взяті на контроль.