В центрі уваги – зайнятість на селі

Дата: 15.07.2019 15:30

2 липня  директорка Мангушського районного центру зайнятості  Надія Тєрьошкіна прийняла участь у засіданні районної робочої групи з проведення в  Мангушському районі операції «Урожай-2019».  Засідання очолив  виконуючий обов”язки  голови райдержадміністрації  Володимир Дорогань.  В роботі комісії взяли участь  представники інспекції з праці, фіскальних органів, Пенсійного фонду,  начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Питання зайнятості населення та легалізації  трудових відносин і заробітної плати були  визначені,  як першочергові для  робочої групи.

З пропозицією шляхів вирішення зазначених проблем виступила  Надія Тєрьошкіна. Вона зазначила: «Сьогодні служба зайнятості має механізми, які допомагають вирішувати кадрові потреби роботодавців, а відповідно і працевлаштування безробітних громадян. Мова йде, в першу чергу, про компенсацію роботодавцям, які створюють нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності, в тому числі таких як: сільське господарство».

За підсумками роботи членами робочої групи були визначені шляхи вирішення питань легалізації зайнятості на селі та проведення  заходів з метою активізації цієї роботи під час хлібозбиральної  компанії.