A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Орієнтуємо на службу в Збройних Силах України

Дата: 12.07.2019 13:24
Кількість переглядів: 138

 

11 липня в селищі Мангуш площі Миру фахівцями Мангушського районного центру зайнятості було проведено виїзну  акцію з орієнтації на службу в Збройних Силах України із застосуванням мобільного центру профорієнтації. Учасниками акції стали 46  чоловіків віком від 18 до 60 років. 

 До участі в заході було запрошено начальника штабу бригади територіальної оборони Донецької області Олександра Красілова, заступника начальника  відділу з добору Донецької області Олександра Гребенюка, офіцера відділу з добору Донецької області Віталія Рекун, старшого офіцера відділення комплектування Першотравневого районного військового комісаріату  Єгора Болотова та  стрільців взводу охорони Ігора Кучмасова і Геннадія Козлова.

Вони висвітили питання оборони країни, захисту її цілісності та незалежності, переваги служби в Збройних Силах України, Державній прикордонній службі , призову на військову  службу та умови її проходження за контрактом, грошове забезпечення військовослужбовців, соціальний захист та пільги військовослужбовцям та членам їх сімей. 

Присутні були ознайомлені з актуальними вакансіями у військових частинах та прикордонній службі: стрільці техніки, механіки-водії, діловоди, радіотелефоністи, фельдшери, сестри медичні, санітари, кухарі та ін.

Особливу увагу в своїх виступах представники військового комісаріату  та Державної прикордонної служби завжди приділили військовим традиціям, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Завершуючи захід, директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна підкреслила: «Військова служба за контрактом – це робота з перспективою кар’єрного росту, гідною зарплатою та багатим переліком інших переваг, це надійне сьогодення та впевнене майбутнє».             

 

 Профконсультант районного центру зайнятості

Ірина Соловйова

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора