Голова Донецької ОДА Павло Кириленко вперше відвідав Маріуполь

Дата: 12.07.2019 10:32

11 липня новопризначений голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко вперше із робочим візитом відвідав Маріуполь.

У рамках візиту очільник області проінспектував реконструкцію інфраструктурних об’єктів, яка триває нині: корпус дитячої хірургії у міській лікарні №3 та парк Гурова.

Ремонт у лікарні планується завершити до нового року. Голова ОДА, у свою чергу, звернув увагу, аби не було традиційних «перерізань стрічок», аж допоки у відремонтованому корпусі не буде встановлено обладнання і він не зможе нарешті приймати пацієнтів.

Реконструкція парку Гурова – головного парку Кальміуського району Маріуполя – триватиме до 2020 року, але перша черга із зоною барбекю має бути здана в експлуатацію вже в жовтні цього року. Павло Кириленко висловив сподівання, що цей парк над Кальміусом стане гарним місцем відпочинку для маріупольців.