Мангушський район, Донецька область

Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації інформує:

Переглядів: 16

З метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім’ях,  запобігання їх безоглядності і безпритульності, правопорушенням серед неповнолітніх, службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з представниками сектору ювенальної превенції Мангушського ВП ГУНП в Донецькій області, фахівцем районного центру для сім’ї, дітей та молоді 10 липня 2019 року на території Ялтинської селищної ради проведений  профілактичний рейд “Сім’я”.

У ході проведення рейду обстежено умови проживання 10 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. За результатами складені акти обстеження умов проживання дітей. З батьками та дітьми проведені профілактичні бесіди, надана методична, гуманітарна допомога та необхідні рекомендації.

Служба у справах дітей райдержадміністрації і надалі проводитиме роботу, спрямовану на запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, соціальний захист дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, із залученням зацікавлених структур причетних до охорони дитинства.