Нарада з питань ситуації, яка склалась на дільницях водопостачання смт. Мангуш, смт. Ялта, с.Урзуф

Дата: 11.07.2019 08:24

10 липня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Дорогань В.І провів нараду з питань ситуації, яка склалась на дільницях водопостачання смт. Мангуш, смт. Ялта, с.Урзуф комунального підприємства «Маріупольського виробничого управління водопровідно – каналізаційного господарства». На нараду були запрошені  керівництво комунального підприємства, а також голови Мангушської селищної ради (Котенджі), Ялтинської селищної ради (Мінаєв), Урзуфської сільської ради (Попов). Розглядалось питання щодо погашення дебіторської заборгованості населення за послуги водопостачання, надання допомоги сільськими, селищними радами  комунальному підприємству «МВУВКГ» у придбані технічного обладнання, водопровідних насосів для свердловин, які розташовані та подають воду для населення сільських та селищних рад .

Керівництву водопровідно - каналізаційного господарства та сільським, селищним радам були надані протокольні доручення з даного питання.