Донецька область, Першотравневий район

Запровадження інституту кар’єрного радника у службі зайнятості

Дата: 09.07.2019 16:03

Державною службою зайнятості з січня 2019 року впроваджено в роботу інститут кар’єрного радника, який дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг із планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи.

Кар’єрні радники Мангушського районного центру зайнятості Ніна Сушко та Ірина Денисова супроводжують  кожного  клієнта окремо; бачать перешкоди, які стоять перед безробітним на ринку праці в момент працевлаштування та допомагають подолати їх. Вони, дійсно стали помічниками кожного клієнта.

Кар’єрні радники разом з безробітним складають Індивідуальний план працевлаштування, з урахуванням рівня професіоналізма, ступеня трудової мотивації та мобільності кожного. Кінцевим результатом цього поетапного плану має бути повернення на ринок праці.

За результатами цієї кропіткої роботи протягом І півріччя 2019 року збільшилась кількість працевлаштованих на 18%, направлених на громадські та інші роботи тимчасового характеру  на 8%,залучених до професійного навчання – майже на 9% в порівнянні з тим же періодом 2018 року.