Мангушський район, Донецька область

Надаємо всебічну підтримку майбутнім підприємцям Мангушського району

Переглядів: 174

З метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи ценру розвитку підприємництва (консалтингового простору) 11 липня Мангушський районний центр зайнятості провів тренінг щодо основ бізнес – планування, в якому взяли участь 3 представники малого і середнього бізнесу, 9 безробітних , а також, такі соціальні партнери центру зайнятості як: начальник відділу економіки Мангушської райдержадміністрації Віра Смолій,  головний державний інспектор Мангуської ОДПІ Тетяна Бібердієва, державний реєстратор Олександр Демидов.

Присутнім на зустрічі була представлена безкоштовна програма «Центр розвитку підприємництва» на системі Android, яку розробила Донецька обласна служба зайнятості для підтримки підприємницьких ініціатив.

З метою розширення уявлення представників бізнесу про новітні сервіси служби зайнятості в рамках зустрічі присутнім були презентовані інноваційні напрацювання, серед яких відеовакансії, відеорезюме безробітних громадян.  На тренінгу всі присутні отримали вичерпну інформацію щодо успішного бізнес-планування, дізналися про основні вимоги, нюанси складання бізнес-планів.  Окрім того, учасники заходу мали змогу отримати відповіді на запитання стосовно участі у грантовому проекті «Український донецький куркуль» та інших грантових проектах. Були надані індивідуальні консультації.

На тренінгу всі присутні отримали вичерпну інформацію щодо успішного бізнес-планування, дізналися про основні вимоги, нюанси складання бізнес-планів проекту «Український донецький куркуль».  Окрім того, учасники заходу мали змогу отримати відповіді на запитання стосовно участі у грантовому проекті «Український донецький куркуль»,  насамперед, такі як:
 - які бізнес-проекти є найбільш успішними і підтримуваними;
 - строки перерахування грантових коштів;
 - як правильно розраховувати та подавати звіти до державної податкової інспекції.
        Загалом засідання відбулося в сприятливій інформативній атмосфері. Наразі «Центр розвитку підприємництва» працює на постійній основі та запрошує всіх бажаючих розпочати підприємницьку діяльність, підприємців-початківців та підприємців з досвідом ведення власного бізнесу скористатися тією платформою, яку пропонує Мангушський районний центр зайнятості.