Донецька область, Першотравневий район

Надаємо всебічну підтримку на шляху до змін

Дата: 21.05.2019 15:41

21 травня в Мангушському районному центрі зайнятості, в рамках виконання спільної угоди про співпрацю між  районним центром зайнятості та Мангушським районним сектором з питань  пробації,  було проведено   семінар  із загальних питань зайнятості для осіб, яких звільнено від відбуття покарання. В цей день учасниками заходу стали  4  чоловіки різної вікової категорії. До  участі в заході було  запрошено фахівця Мангушського районного сектору з питань пробації Дениса Головатого.

«Ми надамо вам можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі,  підтримаємо на шляху до змін. Кожному, хто звернувся до центру зайнятості допоможуть знайти роботу – тимчасову або постійну, взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру, пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію, отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття,»- наголосила директор Мангушського районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Застєнкіна запропонувала  присутнім вакансії терміста, мийника тари  у ТОВ «Форіца»,  експедитора у ФОП Красозової В.Д., вантажника у ФОП Джансиз В.С. і участь у громадських роботах в Комишуватській та Мелекінських сільських радах.

Профконсультант  Ірина Соловйова провела тренінг «Психологічні аспекти пошуку роботи». Найбільше сподобались чоловікам  вправа «Роботодавці та шукачі» та мозковий штурм «З чого почати».

Більшість присутніх, яких зацікавила інформація фахівців центру зайнятості, було запрошено на індивідуальні консультації.  Безумовно, послуги, які надає служба зайнятості  убезпечує  громадян такої категорії від вчинення повторних злочинів, дозволяє зберегти сімейні стосунки та зв’язки у громаді.

Директор:  Н.С.Тєрьошкіна

Тел.0675449410