Мангушський район, Донецька область

Нарада щодо функціонування рейсових маршрутів в Мангушському районі

Переглядів: 55

30 жовтня голова РДА Дмитро Черниця провів робочу нараду щодо функціонування рейсових маршрутів ПрАТ «Маріуполь-Авто» та перевезення пільгової категорії населення автотранспортом на приміських маршрутах району.

У нараді взяли участь генеральний директор ПрАТ «Маріуполь-Авто» Олександр Конєв, помічник народного депутату України Дмитра Лубінця Павло Лінник, заступник начальника сектору превенції мангушської поліції Євген Бояр, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови.

На нараді підіймали питання необхідності здійснення руху великомістких автобусів за маршрутом № 288 «Захарівка-Маріуполь» населеним пунктам Мангушського району та форми оплати проїзду пільгової категорії населення.

Олександр Конєв зазначив, що деякі маршрути по Мангушському району збиткові, витрати не перекриваються від продажу квитків. У зв’язку з цим та з метою залишання старих тарифів становляться невеликі автобуси.

По закінчені наради ПрАТ «Маріуполь-Авто» було надане доручення по можливості обмежити продаж квитків з АС-2 до смт Мангуш на рейс № 288 «Захарівка - Маріуполь», сільським та селищним головам - визначити та скласти перелік пільгової категорії населення, яка найбільш потребує та користується рейсовими автобусами.