Донецька область, Першотравневий район

Мангушський районний центр зайнятості надає інформаційну підтримку відвідувачам Центру надання адміністративних послуг

Дата: 21.05.2019 15:54

20 травня  з метою максимального наближення соціальних послуг до людей, оперативного сприяння зайнятості населення заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Мангушського районного центру зайнятості Ольгой Джеломановой було надано інформаційно-консультаційні послуги відвідувачам Центру надання адміністративних послуг Мангушського району.

Були висвітлені питання щодо основних видів соціальних послуг служби зайнятості: сприяння в працевлаштуванні та започаткуванні підприємницької діяльності, порядку нарахування допомоги по безробіттю, можливості надання консультацій та надання правової допомоги з питань працевлаштування або звільнення з роботи.
 Зацікавлених в започаткуванні власної справи, було запрошено на тренінг щодо основ бізнес-планування, який проводиться щосереди в приміщенні Мангушського районного центру зайнятості та проінформовано про наявність мобільного додатку «ЦРП» на системі Android, розробленого фахівцями Донецької обласної служби зайнятості.