Мангушський район, Донецька область

Голова райдержадміністрації провів нараду з керівниками сільгосппідприємств

Переглядів: 110
30 січня голова райдержадміністрації Дмитро Черниця за участю голови райради Володимира Топузова провів нараду з сільськими, селищними головами, землевпорядниками, керівниками сільгосппідприємств та фермерських господарств Мангушського району.

На порядку денному обговорили наступні питання:
1. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання земель сільськогосподарського призначення.
2. Про надання дозволів на пересування негабаритної сільськогосподарської техніки.
3. Відновлення зрошення на території Мангушського району.
4. Легалізація заробітної плати. Завершення роботи щодо оформлення правоустановчих документів на земельні ділянки. Зміни у податковому законодавстві.
5. Надання компенсації єдиного соціального внеску.
6. Отримання допусків на право роботи з пестицидами та агрохімікатами.

По закінченню наради були надані доручення щодо легалізації трудових відносин в сільгосппідприємствах з працівниками, а також отримання допусків на роботу з агрохімікатами та пестицидами.