Мангушський район, Донецька область

Засуджені теж бажають працювати

Переглядів: 94

25 липня в Мангушському районному центрі зайнятості, в рамках виконання спільної угоди про співпрацю між  районним центром зайнятості та Мангушським районним сектором з питань пробації ,  було проведено   семінар  із загальних питань зайнятості для осіб, яких звільнено від відбуття покарання.

В цей день учасниками заходу стали 3  чоловіки  різної вікової категорії. До участі в заході було  запрошено фахівця Мангушського районного сектору з питань пробації Дениса Головатого.

З інформацією про соціальні послуги, які надає служба зайнятості зазначеній категорії громадян, можливістю отримання професії, перевагах легального працевлаштування  присутніх ознайомила директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олена Котенджи проінформувала про можливість участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру та надала інформацію про актуальні вакансії на ринку праці нашого району. Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Тетяна Терстуях надала психологічні поради при пошуку роботи.

Основним завданням спільної роботи районного центру зайнятості  та Мангушського районного сектору з питань пробації полягає в тому, щоб переконати осіб, переступивших закон, у перевагах жити за загальноприйнятими законами і працювати. Найефективнішим засобом попередження правопорушень громадян є їхня легальна зайнятість. Тому приємно, коли в цій роботі  є позитивний результат.

Провідний фахівець

з питань зайнятості відділу надання соціальних

послуг районного центру зайнятост