Мангушський район, Донецька область

Засідання колегії Донецької обласної державної адміністрації

Переглядів: 166

26 квітня голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця взяв участь у засіданні колегії Донецької облдержадміністрації в місті Краматорськ.

Засідання колегії відбулось під керівництвом Голови Донецької облдержадміністрації Павла Жебрівського.
В ході засідання Павло Іванович вручив державні та урядові нагороди і перейшов до розгляду питань на порядку денному. Розглядалися актуальні нагальні проблеми водо, електро та теплопостачання, ремонту доріг та котелень.

Акцент робився на підготовці до опалювального сезону, який планують почати 15 жовтня, та законопроекту стосовно тарифів. Павло Жебрівський обмежив строк оснащення населення лічильниками на тепло та постачання холодної води до кінця липня, а також висунув вимогу максимально забезпечити соціально незахищені верстви населення субсидіями.
Дискусії підлягала також регіональна програма «Тепло Донеччини», яка виділяє основні проблеми теплозбереження та теплопостачання – невідповідність встановленої потужності котелень підключеному навантаженню, значний знос та аварійний стан теплових мереж, втрати до 15%, невідповідність собівартості 1ГКал теплової енергії встановленому тарифу та незадовільний стан з надання послуг теплопостачання.
Члени колегії також вшанували жертв Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання.

Головний спеціаліст з питань внутрішньої політики райдержадміністрації     М.І. Шпінер