Мангушський район, Донецька область

Нарада з питань реалізації проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку

Переглядів: 208

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє: 18 травня 2018 року відбулась нарада з питань реалізації проектів Мангушського району в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку.

Засідання проводила заступник голови райдержадміністрації Мурза Г.В. У нараді взяли участь заступник голови районної ради Олефір С.В., голова Комишуватської сільської ради Бердник Є.В., головний лікар Мангушського центру первинної медико-санітарної допомоги Григор’єв В.В., начальник господарської групи відділу освіти райдержадміністрації Куцевол В.Д.

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 року №1068 «Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» затверджено 6 проектів Мангушського району на суму 70 млн. 414,4 тис. грн., які будуть фінансуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, а саме:

•  Капітальний ремонт будівлі для медичних працівників-переселенців за адресою: вул. Поштова,22 смт.Мангуш;
  •  Капітальний ремонт (термомодернизація) будівлі Мангуської амбулаторії КЗ «Першотравневий Центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою: вул. Поштова, 22 в смт. Мангуш;
  •  Капітальний ремонт, термомодернизація, будівлі Урзуфської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини КЗ «Першотравневий Центр медико-санітарної допомоги;
  •  Капітальний ремонт (термомодернізація) будівель «Мангушської центральної районної лікарні» по вул. Поштовій, 22, смт. Мангуш, Мангушський район, Донецька обл.;
  •  Капітальний ремонт, термомодернізація будівлі ДНЗ №5 «Ластівка» с. Комишувате, Першотравневого району;
  •  Капітальний ремонт будівлі Мангушської ЗОШ I-III ст. №2 за адресою: вул. Мурзи, 8 в смт. Мангуш Мангушського району Донецької області.

Згідно порядку денного розглянуті питання про проведену роботу з надання Угод і пакетів документів до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

За результатами проведеної наради надані відповідні протокольні доручення.

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації