Урочисто відкрили після реконструкції меморіальний комплекс учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 17.12.2018 15:51

17 грудня 2018 року в смт Мангуш пройшов мітинг з нагоди вшанування учасників аварії на Чорнобильській АЕС, під час якого урочисто відкрили меморіальний комплекс ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

Були присутні народний депутат України Дмитро Лубінець, голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця, голова Мангушської районної ради Володимир Топузов, голова Мангушської селищної ради Олександр Котенджи, голова районної організації «Союз Чорнобиль» Іван Аврамов, військовий капелан української православної церкви Отець Роман та структурні організації райдержадміністрації, підприємства районну, сільські, селищні голови, школярі Мангушських шкіл.

Чорнобильська трагедія торкнулася кожного з нас. Адже якби не вона, то не було б стільки скалічених доль і хвороб. А якби не люди, які пожертвували собою, щоб ліквідувати наслідки аварії, то не було б і всіх нас. Чорнобиль був, є і буде, а тому згадувати про нього потрібно не лише раз на рік, а робити це постійно. Бо, що б там не було, але ми всі маємо пряме відношення до трагедії. І відлуння Чорнобильських дзвонів буде чути ще не одне покоління.

Ми докладемо максимум зусиль, аби громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, постійно відчували піклування держави. Найголовнішим пріоритетом діяльності при ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС була і повинна залишатися людина зазначили керівництво районну.

Вшанували учасників аварії на Чорнобильський АЕС хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіального комплексу ліквідаторам ЧАЕС.