Донецька область, Першотравневий район

Співпраця Мангушського районного центру зайнятості

Дата: 05.06.2019 15:50

Співпраця Мангушського районного центру зайнятості з відділом систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової освіти Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

5 червня відбулась робоча зустріч фахівців Мангушського районного центру зайнятості та представників відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової освіти Головного територіального управління юстиції у Донецькій області.

«Фахівці районного центру зайнятості готові  до системної роботи щодо надання повного комплексу  соціальних послуг,  пов’язаних з працевлаштуванням, професійною підготовкою, залученням до громадських та інших робіт тимчасового характеру з метою сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду,  в тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів»,-  зазначила директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна.

В ході проведеної зустрічі були обговорені  напрями організації та проведення спільних заходів, спрямованих на сприяння зайнятості осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів. Обговорені суттєві обмеження до неплатників аліментів, отримання податкової знижки на розвиток дитини, отримання відшкодування витрат на няню для дитини до 3 років,  переваги Центру  надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Зустріч відбулась у рамках Меморандуму про співробітництво, який підписаний 21 січня 2019 року між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції  України.