Мангушський район, Донецька область

Участь у практичному семінарі з профільних питань діловодства та архівної справи

10 липня 2018 року  державним архівом Донецької області  проведено

практичний семінар з профільних проблемних   питань  щодо організації діловодства, роботи експертних комісій, забезпечення збереження документів та використання архівної інформації.

В роботі семінару  взяли участь  начальник архівного відділу Мангушської райдержадміністрації Кудрявцева М.Г. та головний спеціаліст архівного відділу Забільська Н.М.

Під час проведення  семінару були заслухані та обговорені наступні питання:

1. Експертиза  цінності електронних документів та впровадження в дію Постанови КМУ від 17.01.2018 № 55 «Деякі питання  документування управлінської діяльності».
  2. Організація  роботи експертних комісій  архівних установ та юридичних осіб. Аналіз проблемних питань.
  3. Особливості упорядкування та формування  справ.
  4. Тематичне розроблення  фондів. Складання тематичного каталогу. Рубрикація каталогу.
  5. Пріоритети архівних установ Донецької області.

Семінар проходив на базі Маріупольської міської ради (Маріупольський державний університет)