Мангушський район, Донецька область

Презентація Проекту USAID "Економічна підтримка Східної України"

Переглядів: 102

08 травня 2019 року в фойє Мангушського районного будинку культури відбулась презентація Проекту USAID "Економічна підтримка Східної України". Керівник Маріупольского офісу проекту USAID Артем Вівдіч та спеціаліст по економічному розвитку Данської ради по справам біженців Олена Шаганова детально розповіли про умови отримання гранту.

В заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Дорогань, заступник голови районної ради Світлана Олефір, керівник апарату райдержадміністрації Віра Сиротіна, представники сільських та селищних рад, комунальних підприємств, малого та середнього підприємництва, громадських організацій.

Проект «Економічна підтримка Східної України» триватиме п’ять років (2018-2023), він фінансується USAID. Для подолання наслідків конфлікту на Cході України Проект USAID надає можливість місцевим жителям покращувати рівень життя та розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, а також виходити на нові ринки в Україні, Європейському Союзі (ЄС) та за їх межами.

Через програму грантів Проект USAID допоможе громадянам, які постраждали від конфлікту, отримати необхідні знання для відкриття своєї справи (бізнесу), а підприємствам – покращити свою діяльність, вийти на нові ринки і розвиватися завдяки сталим та інклюзивним бізнес-моделям.

По закінченню заходу керівник Маріупольского офісу проекту USAID Артем Вівдіч та спеціаліст по економічному розвитку Данської ради по справам біженців Олена Шаганова відповіли на питання присутніх та надали роз’яснення по окремим напрямам грантової допомоги.