У Донецькій області покращать безпеку дорожнього руху

Дата: 05.03.2019 15:44

Під час колегії Донецької облдержадміністрації затвердили регіональну програму розвитку та безпеки дорожнього руху до 2020 року.

Програма передбачає створення пішохідних зон, встановлення знаків, покажчиків, засобів примусового зниження швидкості, систем освітлення тощо.

«Наразі у Донецькій області існує негативна тенденція зі зростання кількості дорожньо-транспортних пригод, під час яких травми отримують пішоходи, у тому числі й діти. Мета програми – максимально знизити рівень травматизму та покращити безпекову складову дорожнього руху», - зазначив заступник директора департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації Артем Мякінченко.

Основні заходи програми планується реалізувати протягом найближчих двох років. Видатки на реалізацію програми складуть 37 мільйонів гривень.