Донецька область, Першотравневий район

До уваги страхувальників!

Дата: 08.01.2019 15:44

Постановою правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 № 28 затверджено оновлену форму звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду до повного погашення заборгованості та скасовано щоквартальний звіт по використанню коштів Фонду за формою Ф4-ФСС з ТВП.

Документом об’єднано звіти про заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності й на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

У січні 2019 року страхувальники мають одноразово подати діючий до кінця 2018 року звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (форма Ф4-ФСС з ТВП) та звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України за підсумками 2018 року.

Починаючи з І кварталу 2019 року, страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та/або на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, подають до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України до повного погашення заборгованості за формою, наведеною у додатку до Постанови №28.

За більш детальною інформацією звертатися до Мангушського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області за адресою: смт. Мангуш, просп. Миру, 58/95 офіс 4, контактні телефони: (06297) 2-45-59, (097) 069 54 22, е-mail: mang.dn@fssu.gov.ua.