Мангушський район, Донецька область

Презентація Донецького центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості в Мангушському районному центрі зайнятості

Переглядів: 106

Сучасний  ринок  праці потребує отримати робітника з високим рівнем професійних компетенцій. Постає зустрічне питання, де і як можна отримати необхідні знання і вміння, яким чином здобути кваліфікацію, щоб бути конкурентоспроможним на сучасному ринку праці, мати гідну заробітну плату, знайти стабільність у своєму житті та відчути себе успішним.

З метою підвищення поінформованості про можливості професійного навчання у Донецькому центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості на базі Мангушського районного центру зайнятості 16  травня був проведений дистанційно інформаційно-консультаційний захід «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)». Презентувала навчальний захід заступник директора з навчально- методичної роботи Донецького центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості Піддубна  Наталія Миколаївна.

Донецький центр професійно–технічної освіти державної служби зайнятості є функціональним підрозділом служби зайнятості, на який покладено завдання професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних. Ця послуга підвищує шанси на працевлаштування тих громадян, чий професійний рівень в силу різних причин не відповідає потребам ринку праці.

Презентуючи роботу навчального закладу Піддубна Наталія ознайомила безробітних з актуальними професіями сучасного ринку праці за якими проводиться підготовка в навчальному закладі, звернула увагу на його переваги : терміни навчання, максимальне врахування вимог роботодавців, високу ймовірність працевлаштування після закінчення навчання. Ознайомила з сучасною матеріально-технічною базою, навчальними програмами, новітніми технологіями, висококваліфікованим викладацьким складом.

В ході презентації кар’єрний радник Терстуях Тетяна зазначила той факт, що фінансування витрат на професійне навчання безробітних проводиться за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття - оплачується вартість навчання, проживання в гуртожитках, проїзд до місця навчання безробітних, що дає змогу навчатися різним категоріям населення.

Переконливим аргументом для безробітних є і той факт,  що широкий діапазон освітніх послуг забезпечує безробітним не тільки професійний розвиток, а й дозволить набути додаткових компетенцій, що сприяють спілкуванню, комунікабельності, прийняттю правильних рішень.