Донецька область, Першотравневий район

Співробітники Мангушського районного сектору провели робочу зустріч з начальником Мангушського центру з надання безоплатної правової допомоги

Дата: 12.10.2018 15:40

12 жовтня 2018 року начальником Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області майором внутрішньої служби Сорокою Світланою Анатоліївною та співробітниками сектору була проведена робоча зустріч з начальником Мангушського центру з надання безоплатної правової допомоги Мануїловим Володимиром Івановичем.

Під час зустрічі було розглянуто питання щодо можливості залучення до роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги для реалізації пенітенціарної пробації, а також розроблено графік роботи цього пункту в приміщенні Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області.

Мангушський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області