Мангушський район, Донецька область

Прийнято рішення про призупинення навчального процесу в двох школах району

Переглядів: 132

29 січня відбулося засідання районної комісії з питань техногено-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Дороганя.

Розглянуте питання щодо епідемічної ситуації по захворюваності ГРВІ та призупинення учбового процесу у навчальних закладах Мангушського району. За даними лікувальної мережі, захворюваність на ГРВІ дітей віком від 7 до 14 років вище в 2,4 рази епідемічного порогу.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення, Комісією вирішено надати протокольні доручення:

Центральній районній лікарні, КП МЦ ПМСД, відділу освіти райдержадміністрації: забезпечити належний санітарно-гігієнічний, протиепідемічний та дезінфекційний режим; проведення в шкільних навчальних закладах знезараження повітряного середовища приміщень за допомогою бактерицидних ламп за відсутності учнів протягом 30 хвл. з наступним провітрюванням.

Відділу освіти райдержадміністрації:
призупинити навчальний процес з 29 січня 2019 року в Мангушської ЗОШ № 2 та Бердянський ЗОШ.