A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Молодіжний форум в Мангушському районі

Дата: 11.06.2018 15:39
Кількість переглядів: 285

8-9 червня  у селі Урзуф Мангушського району  вже  втретє проходив Всеукраїнський молодіжний форум «Схід-Захід: міжрегіональне партнерство», в цьому році - з позначкою «Перезавантаження». Метою форуму  було  налагодження співпраці між східним і західним регіонами для розробки і реалізації нових спільних проектів.

До участі у заході  було запрошено  ініціативну молодь з 16 областей України, а також представників органів місцевого самоврядування, депутатів,  громадських діячів  та ЗМІ. Програма форуму була насиченою: відбулася подіумна дискусія в форматі «питання-відповідь».  

З інформацією про допомогу у працевлаштуванні,  ознайомлення з послугами,  які надає служба зайнятості,   можливостями отримання  послуг в онлайн-центрі, проводити онлайн-співбесіду з роботодавцями за допомогою WEB- камери, переглядати та записувати  відео- резюме, знайомитись з відео-вакансіями, проводити онлайн-співбесіду з роботодавцем за допомогою WEB- камери  ознайомила присутніх профконсультант Мангушського районного центру зайнятості  Інна Курпе.    

Було  напрацьовано план спільних заходів для надання широкого спектру послуг молоді.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора