A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Тренінг щодо основ бізнес-планування

Дата: 16.05.2019 15:38
Кількість переглядів: 115

В  Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості  15 травня відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування. 

Під час заходу майбутні та діючі підприємці отримували відповіді на питання, пов’язані з податками,  від співробітника Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяни Бібєрдієвої.  Начальником відділу економіки Вірою Смолій були надані роз’яснення стосовно алгоритму відкриття власної справи, ведення підприємницької діяльності, поради та застереження щодо державної реєстрації підприємництва, вибору системи оподаткування, сплати ЄСВ від моменту реєстрації.

Запрошеним до участі майбутнім та діючим підприємцям начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Застєнкіна  розповіла про можливість використання  сучасних інтерактивних форм роботи, таких як відео-резюме, відео-вакансії, онлайн-співбесіди з роботодавцями, безкоштовне дистанційне навчання на онлайн-курсах з використанням сучасних платформ, інтерактивні додатки QR-коди і «Центр Розвитку Підприємництва».

Досвідом ведення підприємницької діяльності та шляхами співпраці з центром зайнятості   поділилися  представники роботодавців ФОП Плєсаков Д.С.,   ПП «Ніка-Урзуф» . 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора