Мангушський район, Донецька область

Співробітники Мангушського районного сектору з нагоди Дня захисника України привітали працівників Мангушського районного військового комісаріату зі святом!

Переглядів: 98

12 жовтня 2018 року з нагоди Дня захисника України співробітники Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області привітали працівників Мангушського районного військового комісаріату зі святом.

Начальник сектору майор внутрішньої служби Світлана Сорока щиро побажала здоров’я, добробуту, мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього, а також співробітники сектору взяли участь у святковому концерті, присвяченому Дню захисника України під назвою «За честь. За славу. За народ!».

Мангушський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області