Мангушська райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби

Дата: 14.02.2019 15:38

Мангушська  райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад державної служби:

- головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації (1 шт. одиниця);

- головного спеціаліста-економіста відділу економіки райдержадміністрації (1 шт. одиниця);

- спеціаліста-бухгалтера відділу фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації (1 шт. одиниця);

- спеціаліста архівного відділу райдержадміністрації (1 шт. одиниця);

- головного спеціаліста сектору з питань внутрішньої політики райдержадміністрації (1 шт. одиниця);

- головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та з питань житлово-комунального господарства райдержадміністрації (1 шт. одиниця).

Вимоги до кандидата - громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері.

Конкурс на заміщення вакантних посад державної служби відбудеться 05 березня 2019 року.

Документи приймаються до 27 лютого 2019 року включно.

Особам, що бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до відділу управління персоналом та з питань організаційної і контрольної роботи райдержадміністрації: заповнена особова картка державного службовця встановленого зразка, копію диплому про освіту, декларацію про доходи за  2018 рік, посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Повна інформація про умови конкурсу на сайті: nads.gov.ua

та за адресою: Мангушський район, смт. Мангуш, прос. Миру, 72

Телефон: 2- 44- 62