На території району пройшли профілактичні рейди «Сім’я»

Дата: 04.04.2019 15:37

З метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім’ях, виявлення дітей неохоплених навчанням, запобігання їх безоглядності і безпритульності, правопорушенням серед неповнолітніх службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з представниками сектору ювенальної превенції Мангушського ВП ГУНП в Донецькій області, фахівцем районного центру для сім’ї, дітей та молоді та представниками сільських та селищних рад 03 квітня – 04 квітня 2019 року на території району проведено  профілактичні рейди «Сім’я».

У ході проведення рейдів обстежено умови проживання 8 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. За результатами складено акти обстеження умов проживання дітей, з батьками та дітьми проведено профілактичні бесіди, надано методичну допомогу та необхідні рекомендації. Відносно батьків 3 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, складенно адміністративні протоколи, щодо притягнення до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Служба у справах дітей райдержадміністрації з усіма зацікавленими структурами причетними до охорони дитинства і надалі проводитиме роботу, спрямовану на запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, соціальний захист дітей, які потрапили в складні життєві обставини.